Żabka Suwałki: Otwarcie Nowego Sklepu

labeled box lot

Miło nam poinformować, że w Suwałkach otwarto nowy sklep Żabka. Cieszymy się, że mieszkańcy miasta mają teraz większy wybór, jeśli chodzi o zakupy spożywcze. W tym artykule przedstawimy Państwu najważniejsze informacje na temat otwarcia sklepu Żabka w Suwałkach.

Żabka Suwałki – nowy sklep w mieście

Nowy sklep Żabka zlokalizowany jest w centrum Suwałk, przy ulicy Jagiellońskiej. Jest to już kolejny sklep sieci Żabka w tym mieście, co świadczy o rosnącej popularności marki w regionie. Sklep oferuje bogaty asortyment produktów spożywczych i nie tylko.

Otwarcie sklepu – co warto wiedzieć?

Otwarcie sklepu Żabka w Suwałkach odbyło się w dniu 1 lipca 2021 roku. W związku z tym, że był to dzień powszedni, sklep był czynny od godziny 6:00 rano. Na otwarcie sklepu przewidziane były różnego rodzaju atrakcje i promocje dla klientów.

Asortyment sklepu Żabka Suwałki

Sklep Żabka w Suwałkach oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych i nie tylko. Klienci mogą znaleźć tam świeże owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, mięso i wędliny, słodycze, napoje oraz artykuły przemysłowe. W sklepie można również kupić produkty dla zwierząt oraz artykuły chemiczne i kosmetyki.

Ceny i promocje w nowym sklepie

W sklepie Żabka w Suwałkach obowiązują konkurencyjne ceny, a także liczne promocje i oferty specjalne dla klientów. Warto regularnie sprawdzać gazetki promocyjne, aby nie przegapić okazji na tańsze zakupy.

Adres i godziny otwarcia sklepu

Sklep Żabka w Suwałkach znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 10. Sklep czynny jest codziennie od 6:00 do 22:00. Przed sklepem znajduje się parking dla klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia Żabki Suwałki

Jeśli mieszkasz w Suwałkach lub jesteś w okolicy, zachęcamy do odwiedzenia nowego sklepu Żabka. Bogaty asortyment, konkurencyjne ceny i liczne promocje to tylko niektóre z zalet zakupów w tym sklepie. Zapraszamy!

Mamy nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne dla osób, które planują odwiedzić sklep Żabka w Suwałkach. Życzymy udanych zakupów!

Dodaj komentarz