Basen Białystok: Cennik, Godziny i Informacje Praktyczne

indoor swimming pool at daytime

Basen Białystok to popularny obiekt sportowy w Białymstoku. Jest to miejsce, gdzie można popływać, zrelaksować się i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi. W tym artykule przedstawimy podstawowe informacje na temat Basenu Białystok, w tym cennik, godziny otwarcia, jak dojechać, co zabrać ze sobą i zasady korzystania z basenu.

Basen Białystok: Informacje ogólne

Basen Białystok to kompleks basenów, saun i siłowni. W basenie znajdują się trzy baseny: rekreacyjny, sportowy i dziecięcy. Basen rekreacyjny ma wymiary 25 x 12,5 metra i głębokość od 1,2 do 1,8 metra. Basen sportowy ma wymiary 25 x 16,5 metra i głębokość od 1,8 do 2,2 metra. Basen dla dzieci ma wymiary 10 x 5 metrów i głębokość od 0,5 do 0,8 metra.

Cennik wejścia na Basen Białystok

Ceny biletów na Basen Białystok różnią się w zależności od wieku i czasu pobytu. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo. Bilet normalny kosztuje 14 złotych na godzinę, a bilet ulgowy (dla dzieci od 3 do 16 lat, studentów i emerytów) kosztuje 9 złotych na godzinę. Można też kupić karnety jednodniowe lub miesięczne.

Kiedy jest otwarty Basen Białystok?

Basen Białystok jest otwarty codziennie od godziny 6:30 do 22:00. W soboty, niedziele i święta godziny otwarcia są nieco krótsze i wynoszą od 8:00 do 21:00. Warto sprawdzić godziny otwarcia na stronie internetowej Basenu Białystok przed planowaną wizytą.

Jak dojechać do Basenu Białystok?

Basen Białystok znajduje się przy ulicy Zwierzynieckiej 1. Można dojechać tam samochodem, autobusem lub tramwajem. W pobliżu basenu znajduje się parking, który jest płatny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Można też skorzystać z rowerów miejskich, które są dostępne w Białymstoku.

Co warto zabrać ze sobą na Basen Białystok?

Przy planowaniu wizyty na Basen Białystok warto zabrać ze sobą strój kąpielowy, ręcznik, kapcie, kosmetyki do pielęgnacji ciała, suchą odzież i buty. W basenie można wypożyczyć ręcznik za opłatą. Warto też pamiętać o okularach do pływania i czeplach dla dzieci.

Zasady korzystania z Basenu Białystok

Przy korzystaniu z Basenu Białystok należy przestrzegać pewnych zasad. Na basenie obowiązuje strój kąpielowy, a w strefie saun i siłowni należy mieć odpowiednie obuwie. W basenie nie wolno skakać, biegać, nurkować i używać piłek i innych zabawek. Należy też przestrzegać zasad higieny, takich jak prysznic przed wejściem do basenu i korzystanie z toalety w wyznaczonych miejscach.

Dodaj komentarz