Galeria Jurowiecka – Centrum Handlowe w Białymstoku

person sitting on chair beside escalator

Galeria Jurowiecka to nowoczesne centrum handlowe w Białymstoku, zlokalizowane przy ulicy Jurowieckiej 12. To miejsce, w którym można zrobić zakupy, skorzystać z usług czy odpocząć w jednej z licznych kawiarni lub restauracji. Co więcej, galeria organizuje wiele wydarzeń i promocji, które przyciągają klientów z całego miasta.

Lokalizacja i dojazd

Galeria Jurowiecka znajduje się w północnej części Białegostoku, w dzielnicy Dojlidy Górne. Dojazd jest bardzo wygodny, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na terenie galerii znajduje się duży parking, z którego można bez problemu dostać się do sklepów. Dla osób, które korzystają z transportu publicznego, do galerii kursują liczne autobusy i trolejbusy.

Oferta sklepów i usług

W Galerii Jurowieckiej znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Klienci znajdą tu zarówno duże sieciowe sklepy, jak i mniejsze butiki z odzieżą czy biżuterią. Wśród największych marek, które mają swoje sklepy w galerii, znajdują się m.in. H&M, Zara, Reserved, C&A czy CCC. Ponadto, w galerii można skorzystać z usług fryzjerskich, kosmetycznych czy medycznych.

Wydarzenia i promocje

Galeria Jurowiecka organizuje wiele wydarzeń i promocji, które przyciągają klientów z całego miasta. Co jakiś czas odbywają się tu koncerty, spektakle czy pokazy mody. W okresie świątecznym galeria urządza piękne dekoracje, a na terenie centrum handlowego pojawia się choinka oraz strefa zimowa. Ponadto, w galerii można skorzystać z licznych promocji i rabatów, które organizowane są przez sklepy.

Restauracje i kawiarnie

W Galerii Jurowieckiej znajduje się wiele restauracji i kawiarni, które oferują różnorodne dania i napoje. Klienci mogą skorzystać z oferty kuchni polskiej, włoskiej, meksykańskiej czy azjatyckiej. Wśród najpopularniejszych restauracji w galerii są m.in. KFC, Subway czy Pizza Hut. Na terenie centrum handlowego znajdują się także kawiarnie, w których można odpocząć przy kawie czy herbacie.

Ceny i opinie klientów

Ceny w Galerii Jurowieckiej są przystępne i zróżnicowane. W zależności od sklepu czy usługi, ceny mogą być wyższe lub niższe. Klienci chwalą sobie wygodne położenie galerii oraz bogatą ofertę sklepów i usług. Ponadto, klienci doceniają liczne wydarzenia i promocje, które organizowane są w galerii. W opinii klientów, Galeria Jurowiecka to jedno z najlepszych centrów handlowych w Białymstoku.

Galeria Jurowiecka to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta sklepów i usług, liczne wydarzenia i promocje oraz wygodna lokalizacja to tylko niektóre z zalet tego centrum handlowego. Galeria Jurowiecka to idealne miejsce na zakupy, spotkania z przyjaciółmi czy rodziną oraz odpoczynek.

Dodaj komentarz