IKEA Białystok: Skandynawska jakość dla Twojego domu

white van parked beside brown building during daytime

IKEA Białystok to sklep oferujący meble i akcesoria do domu o skandynawskiej jakości. W artykule przedstawimy lokalizację sklepu, ofertę produktów oraz usług, opinie klientów oraz instrukcję dojazdu.

Lokalizacja sklepu IKEA Białystok

Sklep IKEA Białystok znajduje się przy ulicy Towarowej 72. Można do niego dojechać samochodem, autobusem lub tramwajem. W pobliżu sklepu znajdują się liczne miejsca parkingowe dla klientów.

Oferta mebli i akcesoriów do domu w IKEA Białystok

IKEA Białystok oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu. W sklepie można znaleźć meble do sypialni, salonu, kuchni oraz łazienki. W ofercie znajdują się również akcesoria do dekoracji wnętrz oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Dostępne usługi w sklepie IKEA Białystok

W sklepie IKEA Białystok dostępne są liczne usługi dla klientów. Można skorzystać z usług projektowania wnętrz, montażu mebli oraz transportu. W sklepie znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni szwedzkiej.

Opinie klientów o sklepie IKEA Białystok

Klienci chwalą sklep IKEA Białystok za szeroką ofertę produktów, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Wiele osób docenia również usługi projektowania wnętrz oraz montażu mebli.

Jak dojechać do sklepu IKEA Białystok?

Do sklepu IKEA Białystok można dojechać samochodem, autobusem lub tramwajem. Dla klientów dostępne są liczne miejsca parkingowe oraz przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu sklepu.

IKEA Białystok to idealne miejsce dla osób poszukujących mebli i akcesoriów do domu o skandynawskiej jakości. Sklep oferuje szeroki wybór produktów oraz liczne usługi dla klientów. Warto odwiedzić IKEA Białystok, aby znaleźć inspiracje do aranżacji wnętrz oraz wyposażyć swoje mieszkanie w funkcjonalne i stylowe meble.

Dodaj komentarz