Pizza Hut w Białymstoku: Oferta i Lokalizacja

pizza on chopping board

Pizza Hut to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji na świecie, która oferuje przede wszystkim pyszne pizze. W Polsce Pizza Hut działa już od ponad 20 lat, a jednym z jej punktów jest Białystok. W artykule przedstawimy, co można tam zjeść oraz jak dojechać do restauracji.

Historia Pizza Hut

Pizza Hut powstała w 1958 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej założyciele, bracia Dan i Frank Carney, zdecydowali się na otwarcie lokalu z pizzą w swoim rodzinnym mieście Wichita w stanie Kansas. W ciągu kilku lat sieć rozrosła się i obecnie Pizza Hut działa w ponad 100 krajach na całym świecie.

Rodzaje pizzy w Pizza Hut Białystok

W Pizza Hut Białystok można skosztować różnych rodzajów pizzy, w tym klasycznej Margherity, Hawajskiej, Pepperoni czy Capricciosy. Restauracja oferuje również pizze wegetariańskie, takie jak Veggie Lovers lub Cheesy Bites, które są wypełnione serem. Ponadto, w menu znajdują się też dodatki, takie jak sałatki, makarony czy skrzydełka z kurczaka.

Menu i ceny w Pizza Hut Białystok

Ceny w Pizza Hut Białystok zależą od wybranej pizzy oraz dodatków. W przypadku pizzy, ceny zaczynają się od około 25 złotych za małą pizzę Margheritę, a kończą na około 40 złotych za dużą pizzę z dodatkami. Cena skrzydełek z kurczaka wynosi około 25 złotych za 8 sztuk. W menu można też znaleźć zestawy, które pozwalają zaoszczędzić na cenie.

Jak dojechać do Pizza Hut w Białymstoku?

Pizza Hut Białystok znajduje się w centrum miasta, na ulicy Sienkiewicza 12. Dojazd samochodem jest możliwy z różnych kierunków, a w okolicy znajdują się parkingi. Można też dojechać autobusami miejskimi, przystanek „Sienkiewicza” znajduje się w pobliżu restauracji.

Godziny otwarcia i kontakt z Pizza Hut Białystok

Pizza Hut Białystok jest czynna przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 22:00. Można zarezerwować stolik przez internet lub dzwoniąc pod numer telefonu 85 74 68 600. W razie pytań lub problemów można też skontaktować się z obsługą klienta przez stronę internetową czy media społecznościowe.

Pizza Hut Białystok to miejsce, gdzie każdy miłośnik pizzy znajdzie coś dla siebie. W menu znajdują się różne rodzaje pizzy oraz dodatków, a ceny są przystępne. Dzięki świetnej lokalizacji restauracji można łatwo do niej dojechać, a godziny otwarcia pozwalają na zjedzenie pysznej pizzy o każdej porze dnia.

Dodaj komentarz