Przedszkole nr 7 w Suwałkach – informacje dla rodziców

nursery room interior view

Przedszkole to ważne miejsce w życiu dziecka, dlatego jako rodzic chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało do miejsca, w którym będzie się czuło bezpiecznie i będzie mogło się rozwijać. W Suwałkach znajduje się Przedszkole nr 7, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru placówki dla swojego dziecka. Poniżej przedstawiamy informacje dla rodziców, które pomogą lepiej poznać Przedszkole nr 7 w Suwałkach.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach – ogólne informacje

Przedszkole nr 7 w Suwałkach mieści się przy ulicy Słonecznej 2. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00, a w okresie wakacyjnym przedszkole jest czynne w godzinach od 7:00 do 16:00. W przedszkolu znajdują się trzy grupy wiekowe: żłobkowa, 3-4 latków oraz 5-6 latków, w sumie w przedszkolu może przebywać 84 dzieci. W przedszkolu działa także stołówka.

Oferta edukacyjna w Przedszkolu nr 7 w Suwałkach

Przedszkole nr 7 w Suwałkach oferuje bogaty program edukacyjny, który jest dostosowany do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Przedszkolaki uczą się poprzez zabawę, eksperymentowanie, a także poprzez aktywności artystyczne i sportowe. W programie przedszkolnym znajdują się m.in. zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, plastyki, wychowania fizycznego, a także zajęcia z pedagoga i psychologa.

Kadra pedagogiczna w Przedszkolu nr 7 w Suwałkach

W Przedszkolu nr 7 w Suwałkach pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która jest zaangażowana w rozwój dzieci i dba o ich bezpieczeństwo. Przedszkole zatrudnia 13 nauczycieli, w tym 2 nauczycieli języka angielskiego oraz 1 nauczyciela wychowania fizycznego. Wśród pracowników przedszkola znajdują się także specjaliści z dziedziny pedagogiki oraz psychologii.

Przedszkole nr 7 w Suwałkach – wyposażenie i bezpieczeństwo

Przedszkole nr 7 w Suwałkach posiada nowoczesne wyposażenie, które jest dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. W przedszkolu znajduje się m.in. sala zabaw, sala gimnastyczna, plac zabaw oraz teren zielony. Przedszkole jest także bezpieczne dla dzieci – placówka jest monitorowana przez kamery oraz zabezpieczona przed niepożądanymi osobami.

Zapisy do Przedszkola nr 7 w Suwałkach – jak to zrobić?

Zapisy do Przedszkola nr 7 w Suwałkach odbywają się poprzez wypełnienie wniosku, który jest dostępny na stronie internetowej przedszkola. Wnioski przyjmowane są przez cały rok, jednak preferencje w przyjęciu dzieci na dany rok szkolny mają te, które zostaną złożone najwcześniej. W przypadku braku miejsc w danej grupie, przedszkole tworzy listy rezerwowe.

Cennik Przedszkola nr 7 w Suwałkach – ile kosztuje nauka?

Cennik Przedszkola nr 7 w Suwałkach jest uzależniony od wieku dziecka oraz ilości pobytów w przedszkolu. Aktualny cennik jest dostępny na stronie internetowej przedszkola. Przedszkole oferuje także zniżki dla rodzeństwa oraz dla osób, które zapiszą dziecko na cały rok szkolny. Opłaty za przedszkole można dokonywać miesięcznie lub kwartalnie.

Dodaj komentarz