Rossman Suwałki – Kosmetyki i Drogeria

white concrete building during night time

Rossman Suwałki to jedna z wielu filii polskiej sieci drogerii i sklepów z kosmetykami. Warto jednak zauważyć, że Rossman to jedna z największych sieci tego typu sklepów w Polsce i oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów z różnych branż. W artykule przedstawimy historię Rossman Suwałki, produkty, które oferuje, promocje i rabaty, godziny otwarcia oraz opinię klientów.

Historia Rossman Suwałki

Sieć drogerii Rossman została założona w 1972 roku przez Dirk Rossmanna w niemieckim mieście Hanower. Pierwszy sklep pod nazwą „Rossmann – Ihr Drogeriemarkt” otworzył swoje drzwi w niemieckim mieście Burgwedel. W 1993 roku Rossman wkroczył na polski rynek, otwierając swój pierwszy sklep w Warszawie. Obecnie Rossman posiada ponad 1 200 sklepów w Europie – w tym 1 000 w Polsce.

Rossman Suwałki zlokalizowany jest przy ulicy Bema 1, na terenie Galerii Nowy Świat. Sklep otworzył swoje drzwi w 2009 roku i od tamtej pory cieszy się zaufaniem wielu klientów w Suwałkach i okolicach.

Produkty oferowane przez Rossman Suwałki

Rossman Suwałki oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów z różnych branż. W sklepie można znaleźć kosmetyki pielęgnacyjne, makijaż, produkty dla dzieci, artykuły papiernicze i wiele innych. Rossman Suwałki to także miejsce, w którym można kupić produkty ekologiczne, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych.

Promocje i rabaty w Rossman Suwałki

Rossman Suwałki oferuje swoim klientom wiele promocji i rabatów. W sklepie można znaleźć oferty 2+1 lub 3+1, rabaty na wybrane produkty, a także karty stałego klienta. Karty stałego klienta pozwalają na zbieranie punktów za każde wydane 1 złoty. Zebrane punkty można wykorzystać na zakup kolejnych produktów.

Rossman Suwałki – godziny otwarcia i lokalizacja

Rossman Suwałki zlokalizowany jest przy ulicy Bema 1, na terenie Galerii Nowy Świat. Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00 oraz w niedzielę od godziny 10:00 do 20:00.

Rossman Suwałki – opinie klientów i kontakt

Rossman Suwałki to sklep, który cieszy się dużą popularnością w Suwałkach i okolicach. Wielu klientów docenia szeroki wybór produktów oraz dostępne promocje i rabaty. Sklep posiada również pozytywne opinie pod kątem obsługi klienta. W przypadku pytań lub uwag można skontaktować się z Rossman Suwałki za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej lub osobiście w sklepie.

Dodaj komentarz