Leroy Merlin Białystok Hetmańska – Informacje i Przewodnik

variety product inside the store

Leroy Merlin to międzynarodowa sieć sklepów z artykułami dla domu i ogrodu. W Polsce funkcjonuje już ponad 60 sklepów, a jeden z nich został otwarty w 2021 roku w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej. W naszym artykule przedstawimy ofertę i porady dla klientów sklepu Leroy Merlin Białystok Hetmańska.

Leroy Merlin Białystok Hetmańska – Otwarcie Sklepu

Leroy Merlin Białystok Hetmańska został otwarty w maju 2021 roku i jest jednym z najnowszych sklepów sieci w Polsce. Sklep został zaprojektowany w nowoczesnym stylu, a powierzchnia sklepu wynosi 10 000 m². W sklepie można znaleźć artykuły dla domu i ogrodu, meble, dekoracje, narzędzia, a także materiały budowlane.

Zakupy w Leroy Merlin Białystok Hetmańska – Oferta i Ceny

Leroy Merlin Białystok Hetmańska oferuje szeroką gamę produktów dla domu i ogrodu. W sklepie można znaleźć różnego rodzaju farby, tapety, meble ogrodowe, artykuły dekoracyjne, narzędzia ogrodnicze, a także materiały budowlane. Ceny w sklepie są konkurencyjne i zależą od rodzaju produktu. W sklepie można również skorzystać z licznych promocji i rabatów na wybrane produkty.

Leroy Merlin Białystok Hetmańska – Lokalizacja i Godziny Otwarcia

Leroy Merlin Białystok Hetmańska znajduje się przy ulicy Hetmańskiej 52A w Białymstoku. Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00 oraz w niedziele w godzinach 9:00-20:00. W sklepie dostępny jest również parking dla klientów.

Wnętrza i Dom – Produkty i Porady w Leroy Merlin Białystok Hetmańska

Leroy Merlin Białystok Hetmańska oferuje wiele produktów dla wnętrz i domu, takich jak farby, tapety, meble, dekoracje, oświetlenie, a także narzędzia i akcesoria do montażu. W sklepie można również skorzystać z darmowej porady projektanta wnętrz, który pomoże w wyborze idealnych produktów do domu.

Ogród i Taras – Produkty i Porady w Leroy Merlin Białystok Hetmańska

Leroy Merlin Białystok Hetmańska oferuje szeroki wybór produktów dla ogrodu i tarasu, takich jak meble ogrodowe, grille, narzędzia ogrodnicze, rośliny, a także dekoracje. W sklepie można również skorzystać z darmowej porady specjalisty ds. ogrodnictwa, który pomoże w doborze odpowiednich produktów i roślin dla ogrodu.

Doświadczony Personel i Obsługa Klienta w Leroy Merlin Białystok Hetmańska

Personel w Leroy Merlin Białystok Hetmańska jest doświadczony i przyjazny dla klientów. W sklepie można skorzystać z pomocy pracowników przy wyborze produktów, a także uzyskać poradę specjalisty z dziedziny budowlanej, wnętrzarskiej czy ogrodniczej. Obsługa klienta w sklepie jest na wysokim poziomie, a klienci mogą skorzystać z różnego rodzaju usług, takich jak darmowa dostawa czy montaż produktów.

Leroy Merlin Białystok Hetmańska to nowoczesny sklep z artykułami dla domu i ogrodu, który oferuje szeroką gamę produktów i darmowe porady specjalistów. Sklep jest otwarty codziennie, a personel jest doświadczony i przyjazny dla klientów. Leroy Merlin Białystok Hetmańska to idealne miejsce dla osób szukających produktów do wyposażenia swojego domu lub ogrodu.

Dodaj komentarz