MCDONALD’S W SUWAŁKACH: LOKALIZACJA I MENU

McCafe building

McDonald’s to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji fast food na świecie. W Polsce działa ponad 400 placówek, w tym jedna w Suwałkach. W artykule przedstawimy informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia, menu oraz cenach dań i napojów. Zdradzimy również, jakie promocje i oferty specjalne czekają na klientów McDonald’s w Suwałkach.

Informacje ogólne o McDonald’s w Suwałkach

McDonald’s w Suwałkach to restauracja typu fast food, oferująca szeroki wybór dań i napojów. Znajduje się ona na terenie centrum handlowego przy ulicy Tadeusza Kościuszki 66. Restauracja jest czynna przez cały tydzień, a klienci mogą skorzystać z opcji zamawiania jedzenia na wynos.

Lokalizacja restauracji McDonald’s w Suwałkach

Restauracja McDonald’s w Suwałkach znajduje się w centrum handlowym, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 66. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, co ułatwia dojazd do restauracji. Dla klientów przygotowano także wygodny parking.

Godziny otwarcia i kontakt z placówką

Restauracja McDonald’s w Suwałkach jest czynna przez cały tydzień. W dni robocze otwiera swoje podwoje o godzinie 10:00, a w weekendy o godzinie 9:00. Ostatnie zamówienia przyjmowane są na 30 minut przed zamknięciem. Klienci mogą skontaktować się z restauracją pod numerem telefonu +48 87 567 09 14.

Menu w restauracji McDonald’s w Suwałkach

McDonald’s w Suwałkach oferuje szeroki wybór dań i napojów. W menu znajdują się klasyczne hamburgery, cheeseburgery, nuggetsy i frytki. Dostępne są również sałatki, wrapsy, desery oraz napoje chłodzące i gorące. Restauracja oferuje także zestawy, które pozwalają zaoszczędzić na kosztach.

Ceny dań i napojów w McDonald’s w Suwałkach

Ceny dań i napojów w McDonald’s w Suwałkach są zbliżone do innych placówek sieci w Polsce. Najtańsze produkty to małe frytki i mały napój za 3,50 złotych. Najdroższe to duży zestaw, który kosztuje około 30 złotych. Ceny poszczególnych dań i napojów można znaleźć na stronie internetowej McDonald’s.

Promocje i oferty specjalne w McDonald’s w Suwałkach

W McDonald’s w Suwałkach klienci mogą skorzystać z licznych promocji i ofert specjalnych. W ramach „McDonald’s Polska” można wykorzystać aplikację „McDonald’s na telefon”, w której znajdują się kupony zniżkowe na różne produkty. Restauracja oferuje także promocje na wybrane produkty, dostępne w określonych dniach tygodnia.

McDonald’s w Suwałkach to miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom fast foodów. Restauracja oferuje szeroki wybór dań i napojów w przystępnych cenach. Klienci mogą skorzystać z licznych promocji i ofert specjalnych. Jeśli chcesz zjeść coś szybkiego i smacznego, to warto odwiedzić McDonald’s w Suwałkach.

Dodaj komentarz