Ubezpieczenie dla franczyzobiorców Żabki – „Polisa na biznes”

Żabka jako pierwsza wśród sieci franczyzowych w Polsce będzie zabezpieczać franczyzobiorców przed zagrożeniami, które wiążą się z prowadzeniem każdego biznesu. Wiele pracy w tym aspekcie wykonali specjaliści, którzy są związani zarówno z grupą TUW PZUW, jak i siecią Żabka. Franczyza, długi czy konieczność terminowego regulowania należności to jedne ze stałych elementów każdej działalności związanej z prowadzeniem sklepu Dzięki nowemu produktowi „Polisa na biznes” całość ma być znacznie prostsza.

Żabka – zadłużenie i inne kwestie związane z prowadzeniem działalności

Co wiąże się z prowadzeniem biznesu takiego jak Żabka? Franczyza, długi czy zatrudnianie pracowników oraz wybór lokalu to prawdopodobnie kwestie, na które szczególnie zwraca się uwagę, rozważając własny biznes z siecią. Jednak od teraz ewentualne zadłużenie i obawa przed nim nie będzie spędzać snu z powiek franczyzobiorców Żabka. Franczyza, długi i prowadzenie działalności będą zabezpieczone przez nowy i innowacyjny produkt ubezpieczeniowy Żabki. Aby korzystanie ze wszystkich zalet franczyzy było jeszcze łatwiejsze, a długi nie były powodem do zmartwień, Żabka proponuje współpracującym z nią przedsiębiorcom bardzo ciekawą ofertę. Jest to „Polisa na biznes”, która zabezpiecza franczyzobiorców w sytuacji, kiedy pojawia się saldo ujemne, a zamiast zysków sklep przynosi kolejne straty.

Jak działa „Polisa na biznes” w sieci Żabka?

Działanie „Polisy na biznes” jest dość proste. O wszystko zadbali specjaliści ubezpieczeniowi, a także franczyzobiorcy, którzy jak mało kto znają się na prowadzeniu sklepów Żabka. Zadłużenie jest niestety kwestią, która często pojawia się w kontekście prowadzenia działalności o tym charakterze. Dla wielu osób jest to również powód, przez który potencjalni przedsiębiorcy nie decydują się na podjęcie współpracy z siecią.

Głównym celem wdrożenia „Polisy na biznes” jest to, aby zminimalizować ryzyka związane z niepowodzeniem biznesowym w ramach własnej działalności. Niestety długi występują nawet w przypadku tak skutecznego systemu, jakim posługuje się sieć Żabka. Zadłużenie jest w gestii franczyzobiorców i ich indywidualnych decyzji. Mogą oni jednak skorzystać z pomocy w sytuacji, gdy wymknie się to spod kontroli.

Kto może skorzystać z produktu ubezpieczeniowego „Polisa na biznes”?

Z produktu ubezpieczeniowego „Polisa na biznes” może skorzystać każdy franczyzobiorca, który prowadzi sklep Żabka. Zadłużenie dzięki „Polisie na biznes” może być znacznie zrekompensowane w momencie, kiedy po zakończeniu działalności sklep wygenerował ujemne saldo. Jak skorzystać z możliwości, jakie oferuje ten pakiet? Wystarczy zapisać się do programu. Należność, jaką trzeba uiszczać co miesiąc, nie jest zbyt wygórowana. Może to być nawet kilkadziesiąt złotych. W porównaniu ze stratami, jakie można ponieść, rezygnując z produktu, wydaje się to bardzo opłacalną opcją.

Dodaj komentarz