Razem możemy więcej…

Poprzez akcję charytatywną zorganizowaną na WSAP-ie  pokazaliśmy po raz kolejny jak zjednoczyć ludzkie serca w słusznej sprawie. Nasza uczelnia nie jest obojętna na cierpienie i zawsze pamięta o swoich studentach nawet w tych tragicznych dla niej momentach…

W dniach 25 do 26 maja bieżącego roku na naszej uczelni została przeprowadzona akcja charytatywna dla małego chłopca Dawidka Olkowskiego, który został sierotą. Jego mama Patrycja Olkowska, studentka Administracji zaocznej WSAP przegrała wieloletnią walkę z chorobą.

Po usłyszeniu tych wiadomości jako studenci studiów dziennych tj. Adrian Naumiuk, Joanna Silwestruk i Angelina Pawlukiewicz  postanowiliśmy z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka sprawić chłopakowi prezent i odsunąć złe wspomnienia na dalszy plan.

Po rozmowach z Władzami Uczelni i Biurem Obsługi Studenta postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy podczas zjazdu studentów zaocznych. Koledzy i koleżanki naszej zmarłej studentki okazali się bardzo hojni . Wpłacając pokaźne kwoty pieniężne okazali swoje zrozumienie dla sytuacji rodziny Olkowskich.

Łącznie zebrano kwotę 1598,40 zł. Uczelnia przekazała dodatkowo także oryginalną Piłkę Nożną Tomasza Frankowskiego.  Za część zebranych środków zakupiliśmy słodycze dla Dawidka.

Dnia 10 czerwca wyjechaliśmy do Uchowa rodzinnej miejscowości naszej zmarłej studentki, gdzie wręczyliśmy prezenty i pozostałą kwotę.

W imieniu własnym jako organizatorów, Władz Uczelni a także rodziny naszej zmarłej studentki bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe i modlitwę.

Dodaj komentarz