„Szare czy czarno-białe?”

ak wykorzystać współczesne bajki w pracy z grupą. Bezpłatne warsztaty psychologiczne – 19 lutego 2016 r. (pt.) godz.17. 00-19.00.

Współczesny rynek wydawniczy oferuje wiele bajek (picturebooks), które są adresowane do dzieci i nie tylko… Mogą one z powodzeniem służyć jako materiał do zajęć socjoterapeutycznych, godzin wychowawczych, rozmów z dziećmi i młodzieżą m.inn na temat poznania i rozumienia siebie, tolerancji, radzenia sobie w trudnych sytuacjach itp.

Podczas warsztatów zostanie zrealizowany scenariusz zajęć prezentujący możliwość wykorzystania współczesnych bajek w pracy z grupą dzieci i młodzieży, przy omawianiu tematu emocji.

Zapraszamy: socjoterapeutów, psychologów, nauczycieli, wychowawców, studentów psychologii i kierunków humanistycznych, rodziców, animatorów, drużynowych, wolontariuszy, oraz wszystkich, którzy szukają inspiracji do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Uczestnicy warsztatów otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach.

Prowadząca: Danuta Prokulska-Balcerzak, psycholog z Instytutu Psychologii WSAP oraz Urszula Minarczuk – studentka V r. Instytutu Psychologii WSAP jako kotrener.

Miejsce: Białystok, WSAP, ul. Ks. Suchowolca 6

Zgłoszenia do 17 lutego 2016 r., na adres: bos@wsap.edu.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

PPP zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników.

Dodaj komentarz